管理用
您的名字
電郵地址
留言主題  
留言內容
網站地址
代表物 (請選擇代表您的圖案) [圖案參照]
刪除密碼 (刪除自己的留言時用,英數8文字以內)
文字色


無題 投稿者:阿遠
2021/08/30(Mon) 00:54
No.14
 
哇,係因緣帶領我返黎呢到

好耐無見!

Re: 無題 阿東
2021/09/07(Tue) 09:58
No.15
 

哇真係超耐超耐冇見!!!
你點呀有冇畫野?(我記得你以前有畫!!

Re: 無題 阿遠
2021/10/03(Sun) 20:30
No.18
 

之前無畫啦,不過最近因緣下接觸返少少

哇,原來已經好多年,時光飛逝啊

Re: 無題 阿東
2021/10/06(Wed) 11:26
No.19
 

十幾年都有咯
呢度已經係童年回憶嚟




連登post 投稿者:小李
2021/09/08(Wed) 20:32
No.16
 
發現連登有人開post幫東媽宣傳廢柴學園

《廢柴學園》可能係最搞笑嘅香港漫畫
https://lih.kg/2688394

Re: 連登post 阿東
2021/09/09(Thu) 07:37
No.17
 

仲有人記得果吓好嘢~




2021 投稿者:male_rain
2021/07/25(Sun) 22:55
No.8
 
好高興, 2021仲睇到新作品
8.7見

Re: 2021 阿東
2021/07/26(Mon) 15:20
No.9
 

畫得一次得一次
唔知仲有冇下次
到時見!

Re: 2021 male rain
2021/08/07(Sat) 15:33
No.10
 

好彩趕得切買到!

Re: 2021 阿東
2021/08/17(Tue) 07:05
No.13
 

多謝~你有去呀?
又唔報上名來?xd




原創only 投稿者:阿虛
2021/08/07(Sat) 18:48
No.11
 
聽日先去到原創only orz

Re: 原創only 阿東
2021/08/08(Sun) 07:23
No.12
 

老人家我擺唔到兩日會死~
仲有少少本剩
唔介意的話我遲吓搞通販試試




MeWe 投稿者:小李
2021/04/28(Wed) 15:30
No.6
 
用MeWe follow咗東媽

Re: MeWe 阿東
2021/04/29(Thu) 14:42
No.7
 

Add咗 =3=






【留言刪除表格】
留言編號 刪除密碼

KENT & MakiMaki