<BODY link="#b3cce6" vlink="#8099b3" alink="#4d6680" bgcolor="#FFFFFF" text="#666666">




   入学式
IMG_000530.jpg ( 143 KB ) by Upload

[BK mode]
今日阿仔第一日返學
本來想好似日本漫畫咁
著晒洋服喺學校門口影相
但C6話驚個仔見到阿媽死扭唔肯返學
唔畀我去
妖冇得扮日本人妻啦😟

(幻想圖)


2019/08/28 (Wed)
好有愛啊
ZITA
2019/09/10 (Tue) 12:28
不過美化了十倍xd
阿東
2019/09/16 (Mon) 08:02
 




   喜歡哥斯拉
IMG_000529.png ( 169 KB ) by Upload

在戲院同場遇上喜歡哥斯拉的蘿莉,會為哥斯拉復活而開心到拍手,真可愛。即使是大怪獸,小蘿莉也會為牠打氣喔❤

2019/06/06 (Thu)
 




   巴黎聖母院
IMG_000528.jpg ( 158 KB ) by Upload

聖母瑪利亞!!!!巴黎聖母院竟然燒通頂,簡直係人類文明最黑暗一日。須知道修復古蹟,唔係邊忽爛咗就用現代方法key番上去就得,除咗要用相同物料,仲要沿用古法用手整返,隨時上百億起幾十年,仲未計啲藝術品係無可取替,慘,未去睇過就燒爛晒,唯有馬克龍眾籌重建嗰時,捐番五舊水幫吓手。

2019/04/17 (Wed)
未去過,覺得更加可惜
ZITA
2019/04/18 (Thu) 16:04
唯有捐錢幫佢起返先有機會去睇:’(
阿東
2019/04/24 (Wed) 17:14
 




   藍芽墨
IMG_000527.jpg ( 299 KB ) by Upload

淘了一對cheap雞藍芽真.無線耳機試玩,就兩粒塞在耳洞的那款。雖說cheap雞但也要百多人仔,用來聽歌還可以,但通話始終收不清。上網研究研究,綜合所有評價,似乎只有AirPods能夠應付通話,其他品牌全部不能解決收不清的問題。沒有一枝嘢隊出來就不能通話嗎,但很礙眼啊,就沒有其他辦法了嗎?為什麼不另外飛一粒藍芽墨出來,像周星星般黏在唇邊收音呢?…咦,我好像剛剛亂噏了一個超讚idea,立即注冊專利!!!

2018/12/18 (Tue)
家燕媽媽
male_rain
2019/01/05 (Sat) 01:13
祥嫂
阿東
2019/01/08 (Tue) 14:04
 




   BLUE GIRL
IMG_000526.jpg ( 299 KB ) by Upload

大家對藍妹啤酒的印象
應該都是廣告𥚃磁性男聲唱著
I’ve been waiting ~ for a girl like you ~~
啤酒叫blue girl嘛
語帶相關很適合啊

但不知是否避免物化女性metoo
最近的藍妹廣告
同一首歌竟然由女聲唱

這⋯⋯
根本就是公然的百合嘛!!!!!!


2018/12/06 (Thu)